» Jakość

Jakość

Dla Caffe Vero jakość to system. Jest to łańcuch złożony z wielu połączonych pierścieni, które mają fundamentalne znaczenie dla osiągnięcia końcowego celu: dobrej filiżanki kawy. Oznacza to jakość produktów, wydajność urządzeń i usług serwisowych, profesjonalizm, dostępność sieci sprzedaży i obsługi klienta.

Jakość zaczyna się od oceny najbardziej wiarygodnych dostawców gwarantujących spójność i wybór zakupionych zielonych kaw, zawsze zgodnie z kontrolami organoleptycznymi i zdrowotnymi (chemicznymi, fizycznymi i bakteriologicznymi) w uznanych na świecie niezależnych laboratoriach. Próbki z różnych zakupionych partii są wysyłane również do naszego wewnętrznego laboratorium, aby zweryfikować wymagane cechy i zatwierdzić ich akceptację. Kawa napływająca do naszych magazynów jest następnie porównywana z zakupionymi próbkami i tylko odpowiednia jakość jest dopuszczona do produkcji. Kontrole są kontynuowane również po procesie palenia, a próbki wypalonych partii są testowane i przechowywane dla odniesienia.

Caffé Vero dobrowolnie złożyło wniosek o ostateczną certyfikację produktu poprzez poddanie go kontroli CSQA najbardziej renomowanego instytutu w branży rolno-spożywczej. Instytucja certyfikująca weryfikuje wartości i parametry, które muszą być nieustannie przestrzegane, aby poświadczać jakość zakupionego produktu, jak również najlepsze praktyki produkcyjne, pakowania i wysyłki.

Jakość nie kończy się jednak na sprzedaży produktu. Wsparcie techniczne ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości w czasie. Jest to zwykle realizowane przez sieć sprzedaży, która jest zawsze punktem kontaktowym klienta.
 
Osiągnięcie najwyższej jakości jest trudne, ale utrzymanie go jest jeszcze trudniejsze. Właśnie dlatego Caffè Vero wybrało drogę powolną i kapilarną: rosnąć razem z naszymi klientami, dzieląc się nowymi zasobami i możliwościami, jako jedną wielką rzeczywistością.Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl