1 » Jakość2

Jakość

Dla Caffe Vero jakość to system, który oznacza: jakość produktów, wydajność urządzeń i usług serwisowych, profesjonalizm, dostępność sieci sprzedaży i obsługi klienta. Jest to łańcuch złożony z wielu połączonych pierścieni, które mają fundamentalne znaczenie dla osiągnięcia końcowego celu: dobrej filiżanki kawy.

Jakość zaczyna się od oceny najbardziej wiarygodnych dostawców gwarantujących spójność i wybór zakupionych zielonych kaw, zawsze zgodnie z kontrolami organoleptycznymi i zdrowotnymi (chemicznymi, fizycznymi i bakteriologicznymi) w uznanych na świecie niezależnych laboratoriach. Próbki z różnych zakupionych partii są wysyłane również do naszego wewnętrznego laboratorium, aby zweryfikować wymagane cechy i zatwierdzić ich akceptację. Kawa napływająca do naszych magazynów jest następnie porównywana z zakupionymi próbkami i tylko ta o odpowiedniej jakości jest dopuszczona do produkcji. Kontrole są kontynuowane również po procesie palenia, a próbki wypalonych partii są testowane i przechowywane do celów odniesienia.

Caffé Vero wnioskowało o ostateczną certyfikację swoich produktów, poprzez poddanie ich kontroli CSQA - najbardziej renomowanego instytutu w branży rolno-spożywczej. Ta instytucja certyfikująca weryfikuje wartości i parametry, które muszą być nieustannie przestrzegane aby poświadczać jakość zakupionego produktu, jak również najlepsze praktyki produkcyjne, pakowania i wysyłki.

Jakość nie kończy się jednak na sprzedaży produktu. Wsparcie techniczne ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości w czasie. Jest to zwykle realizowane przez sieć sprzedaży, która jest zawsze punktem kontaktowym klienta.
 
W Caffe Vero dobrze wiemy, że osiągnięcie najwyższej jakości jest trudne, a utrzymanie jej jest jeszcze trudniejsze.Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl