Strona główna1 » O firmie

O firmie

Włoska palarnia Caffe Vero ma swą siedzibę w miejscowości Vicenzy w północnych Włoszech i w ostatnich latach jest jedną z najlepiej ocenianych włoskich palarni kawy.

Jej "sekretem" stworzenia produktu o wysokiej jakości i niepowtarzalnym smaku jest mistrzowska równowaga pomiędzy tradycją sztuki rzemieślniczej a zastosowaniem najnowszych technologii i urządzeń produkcyjnych.


Mieszanki kaw Caffe Vero powstają z ziaren kawy skrupulatnie wyselekcjonowanych w najlepszych plantacjach w Ameryce Południowej, Indiach i Afryce Środkowej. Wybór najlepszych ziaren kawy i stały monitoring w laboratorium zapewniają, że ​​surowiec jest doskonały pod względem jakości.
Obowiązkowym etapem jest test każdej partii, przeprowadzany przed wypalaniem przez certyfikowanych ekspertów . To najbardziej delikatna i ważna faza, w której "Maestro Tostatore" odciska w kawie swoją wyjątkową osobowość i pasję do kawy.

Caffe Vero eksportuje swoje produkty do 36 krajów na całym świecie.

Wszystkie kawy wypalane w palarni Caffe Vero posiadają certyfikat CSQA gwarantujący najwyższą jakość produktów żywnościowych.Generalnym Dystrybutorem produktów Caffe Vero w Polsce jest:

GRAPHITE Coffee Service & Distribution
ul. Wichrowe Wzgórze 6, 32-091 Masłomiąca
tel.: +48 501 005 250
info@caffevero.pl
www.caffevero.pl


 


 
Jakość

Dla Caffe Vero jakość to system, który
oznacza: jakość produktów, wydajność urządzeń i usług serwisowych, profesjonalizm, dostępność sieci sprzedaży i obsługi klienta. Jest to łańcuch złożony z wielu połączonych pierścieni, które mają fundamentalne znaczenie dla osiągnięcia końcowego celu: filiżanki dobrej
kawy.

Jakość zaczyna się od oceny najbardziej wiarygodnych dostawców gwarantujących spójność i wybór zakupionych zielonych kaw, zawsze zgodnie z kontrolami organoleptycznymi i zdrowotnymi (chemicznymi, fizycznymi i bakteriologicznymi) w uznanych na świecie, niezależnych laboratoriach. Próbki z różnych zakupionych partii są wysyłane również do naszego wewnętrznego laboratorium, aby zweryfikować wymagane cechy i zatwierdzić ich akceptację. Kawa napływająca do naszych magazynów jest następnie porównywana z zakupionymi próbkami i tylko ta o odpowiedniej jakości jest dopuszczona do produkcji. Kontrole są kontynuowane również po procesie palenia, a próbki wypalonych partii są testowane i przechowywane do celów odniesienia.

Caffé Vero wnioskowało o ostateczną certyfikację swoich produktów, poprzez poddanie ich kontroli CSQA - najbardziej renomowanego instytutu w branży rolno-spożywczej. Ta instytucja certyfikująca weryfikuje wartości i parametry, które muszą być nieustannie przestrzegane aby poświadczać jakość zakupionego produktu, jak również najlepsze praktyki produkcyjne, pakowania i wysyłki.

Jakość nie kończy się jednak na sprzedaży produktu. Wsparcie techniczne ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości w czasie. Jest to zwykle realizowane przez sieć sprzedaży, która jest zawsze punktem kontaktowym klienta.
 
W Caffe Vero dobrze wiemy, że osiągnięcie najwyższej jakości jest trudne, a utrzymanie jej jeszcze trudniejsze.Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl